Pondelkový TR booster – 35. týždeň

Naposledy upravené 29/10/2019. Upravil Ivan.

Pripravil som pre vás 5 zaujímavostí, ktoré zachytil môj radar minulý týždeň a verím, že zaujmú aj vás. A možno vám pomôžu namotivovať sa do nového týždňa. Práca je jedna vec, ale čo sa dá robiť po nej už úplne iná. Nech vám to teda dobre behá!

  1. Ste darcom krvy ako ja? Je dobré vedieť ako bezpečné darovávanie krvy pri plnom tréningu je a tiež, kedy darovanie odložiť na neskôr

  2. Tento víkend sa konal jeden z najtradičnejších trailových závodov v USA, ktorý ročne priťahuje pozornosť pretekárov z celého sveta – Leadville Trail 100. Po druhý krár vyhral Ian Sherman z Veľkej Británie.

  3. Anna Frost (33) a Missy Gosney (48) zabehli ako prvé ženy v histórii Nolan’s 14 (EN), extrémny beh cez 14 vrcholov v pohorí Sawatch v Coloráde. Každý z vrcholov je vyšší ako 4 200 m.n.m. a dĺžka závisý od zvolenej trasy, no pohybuje sa medzi 140 – 180 km. Tieto dve ultra bežkine to zdolali za 57 hodín a 55 minút (EN) bez akéhokoľvek spánku!. Brutálne a úžasné!

  4. (FUN) Čo sa deje, keď Hitler stráca jeho traťové rekordy (CR) na Strave

  5. Minulý týždeň som odskúšal pri behaní TaoTronics bluetooth sluchátka po prvý krát – vždy som sa vyhýbal dodatočným zariadeniam čo treba pravideľne dobíjať, no ten pocit bez káblov ma nakoniec zlomil. A neľutujem! Kvalita zvuku a komfort nosenia sú parádne.

Zaujalo niečo vás o čom by som si mohol prečítať, vyskúšať a dať vedieť aj iným? Napíšte!

Foto : Cooler Lifestyle

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Leziete si doma na nervy?

Poď radšej behať!

trailrun.sk

Dostaneš od nás len to, čo ťa bude zaujímať.

Nič viac. A rozhodne žiaden spam!

Návrat hore