30 dňová bežecká výzva #bezkazdyden

Chceš tento rok dosiahnuť niečo výnimočné? Prekonať sám seba? Vybudovať si kondičku, zoceliť zdravie, budovať vytrvalosť či návyk, ktorý môžeš neskôr transformovať na čokoľvek iné? Alebo dokonca nabehať stovky či tisíce kilometrov? Pridaj sa do našej bežeckej výzvy #bezkazdyden!

Zlepšiť sa v niečom výrazne zo dňa na deň je nemožné. Zlepšovať sa v niečom o trochu každý deň, je viac menej jednoduché. Malé zmeny vedú časom k neuveriteľným výsledkom!

Ako sa pridať k výzve?

  1. Registruj sa do výzvy:

Pridaj sa k nám a #bezkazdyden!

Registráciou získaš nielen motiváciu k zmene a členský obežník raz týždenne, ale tiež exkluzívne ponuky od našich partnerov. Na začiatok napríklad 15% zľavu na bežecké knihy z produkcie Publixing, 15% zľavu na audioknihy od Audiolibrix.com. Neváhaj a pridaj sa ešte dnes!

 

  1. Stiahni a vytlač si log na značenie svojho progresu.
  2. Obuj si tenisky a začni behať.
  3. Zdielaj svoje zapojenie na sociálkach s použitím hashtagu #bezkazdyden a inšpiruj aj iných.

Aké sú podmienky výzvy #bezkazdyden?

1. Bež každý deň

Prší? Veľa práce? Málo spánku? Deti? Služobná cesta? Nevadí! Len malými krokmi sa dokážeš zlepšiť vo veľkom. Navyše, každý deň nedáva priestor na výhovorky typu „zajtra si dám viac“. Každy deň je jednoducho každý deň.

2. Bež koľko vládzeš

Vzdialenosť nie je podstatná. Postačia aj 2 km alebo 15 minút denne. Je to len a len na tebe. Podstatné je behať každý deň bez ohľadu na počasie, náladu, okolnosti či tvoju rýchlosť.

3. Pridaj sa kedykoľvek

Nemusíš začať hneď. Keď však raz začneš, si na trati. Daj o tom vedieť ostatným. Ten pocit zodpovednosti že o tom niekto vie, ti pomôže prekonať ťažké dni. A určite takých zopár bude.

4. Plánuj vopred

O polnoci deň už nedobehneš. Ak nestíhaš večer, privstaň si o 30 minút skôr alebo skráť obed a behaj v strede dňa. Proste, kedykoľvek. Ale každý deň.

5. Ak vládzeš, pokračuj

Výzva je na 30 dní. Ak sa cítiš fajn, potiahni ďalších 30 dní. Uvidíš, aký je to skvelý pocit!

 

K čomu je to všetko dobré?

Budovať návyk deň za dňom je skvelý pocit! Ak sa ti podarí behať každý deň, bez ohľadu na náladu či počasie, za 30 dní budeš iným človekom. A to je len začiatok! Čo iné máš šancu takto ešte dosiahnuť? Čo všetko sa za tridsať dní naučíš o sebe? Kde sú vlastne tvoje limity? Raz keď to skúsiš, nebudeš vedieť prestať. Tak na čo ešte čakáš?

Dnes je druhý najlepší deň po včerajšku. Keďže ten si ale nestihol, nie je dôvod čakať dlhšie. Poď na to!

Prihlás sa do 30 dňovej bežeckej výzvy #bezkazdyden ešte dnes!

Pridaj sa k nám a #bezkazdyden!

Registráciou získaš nielen motiváciu k zmene a členský obežník raz týždenne, ale tiež exkluzívne ponuky od našich partnerov. Na začiatok napríklad 15% zľavu na bežecké knihy z produkcie Publixing, 15% zľavu na audioknihy od Audiolibrix.com. Neváhaj a pridaj sa ešte dnes!

 

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Leziete si doma na nervy?

Poď radšej behať!

trailrun.sk

Dostaneš od nás len to, čo ťa bude zaujímať.

Nič viac. A rozhodne žiaden spam!

Návrat hore