Pondelkový trailrun booster – 36

Naposledy upravené 16/01/2021. Upravil Ivan.

Pripravil som opäť päť zaujímavostí, ktoré zachytil môj radar minulý týždeň a verím, že zaujmú aj vás. Zajtra je voľný deň, čo tak si ísť niekde dobre zabehať? Tak nech vám tento týždeň dobre prebehne.

  1. Po viacerých pokusoch som dal dokopy recept na chlieb, ktorý chutí, je paleo a neobsahuje žiadnu múku. Kto má intoleranciu na lepok, drží sa low-carb diety, alebo chce len skúsiť niečo nové, teraz má šancu.

  2. Tento víkend sa konal trailových závod, ktorý priťahuje pozornosť nielen úzkej komunity trailových bežcov, ale športovcov a kamier z celého sveta – Ultra-Trail du Mont-Blanc®. Vyhrali Xavier Thevenard a Nathalie Mauclair.

  3. Scott Jurek prekonal pred pár týždňami starý rekord na jednej z najdlhších turistických ciest v USA, Appalachian Trail (EN). Za 46 dní, 8 hodín a 7 minút zdolal 2 189 míľ (3 523 km), prešiel 14 štátov a prekonal viac ako 157 km prevýšení!

  4. (FUN) Ako rýchlo a účinne zdvihnúť pulz srdca

  5. Hľadal som dobrú baterku na denné behanie, krátke ddni pomaly prichádzajú, a našiel som niečo, čo by malo spĺňať všetky predpoklady. Dobrá svietivosť (190 lm/150 m), dlhá výdrž (130 hod), ľahká (154 g) s možnosťou používať dobíjacie batérie. Alpkit Arc 190 vyzerá ako ten pravý adept.

Zaujalo niečo vás o čom by som si mohol prečítať, vyskúšať a dať vedieť aj iným? Napíšte mi!

Foto : Luis Escobar

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Leziete si doma na nervy?

Poď radšej behať!

trailrun.sk

Dostaneš od nás len to, čo ťa bude zaujímať.

Nič viac. A rozhodne žiaden spam!

Návrat hore